Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Info-Mail.cz - český eReklamní systém

Aktuální zprávy klubu...

Zpráva pro všechny milovníky šipek: 

Umíš hrát alespoň trochu šipky?  Nevíš jak začít a máš chuť to zkusit si zahrát ligu? Nebo už někde hraješ a nemáš jisté místo na soupisce? To všechno se dá napravit.U nás to jde ,jestli máš zájem  tak se ozvi na viz.kontakt.Čeká tě dobrá parta a dobré zázemí

Za Rychlý šípy kap.R.F.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

9.3.2008

První zápas ve skupině o udržení nám moc nevyšel, i když se vyvíjel slibně. Příští zápas se budeme snažit více, abychom podrželi kapitána, který dnes udělal plný počet bodů (4,5). Jeden člověk zápas nevyhraje, tak je aspoň o čem přemýšlet. Příští zápas doufám potvrdíme, že šipky hrát umíme.

Za Rychlý šípy kap.R.F.

--------------------------------------------------------

17.3.2008

Tak něco málo k druhému zápasu ve skupině o udržení. Zápas se pro nás s neznámým týmem Hampejz Rtyně vůbec ze začátku nevyvíjel dobře. Hned v úvodu nám soupeř utekl o několik bodů a to bylo velice zlé. Stav 3:7 a hned poté 4:8 dával najevo, kdo má více ze hry. Ale jak se mezi námi šipkaři říká, hraje se až do konce. Jako mávnutím kouzelného proutku se začala hra otáčet. Během chvilky byl stav 7:8. Věděli jsme, že musíme hrát na max. výkon, který nás ještě udrží ve hře. Jenže ono to bylo naopak; soupeř udělal 9. bod 7:9, ale pořad ještě není konec. Co stím? Zkusit zahrát na remízu a vybojovat jeden bod a nebo když bude trocha toho štěstíčka tak i dva. Tak pod velkým tlakem se nám podařilo zahrát na 8:9 a 9:9. Bod jsme měli, ale my chtěli dva a tak nás čekalo pro nás né moc oblíbené kolečko a to kolečko jsme zvládli na jedničku (2:0 na legy) a desátý vítězný bod. Tímto bych chtěl poděkovat klukům za bojovnost, kterou do tohoto zápasu vložili.

Za Rychlý šípy kap.R.F.

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek